… tělovýchovná jednota …

krizové opatření platné od pátku 9.10.2020

Na základě usnesení vlády ČR č.995 a usnesení č.996 platí od pátku 9.10.2020 zákaz sportování v uzavřených prostorech. Příprava sportovců může probíhat pouze venku a do počtu 20 osob.
O víkendu 10.10 – 11.10.2020 mohou proběhnout pouze turnaje či soutěže organizované příslušnými sportovními svazy.

Odkaz na vládní nařízení:

Uzavíráme do odvolání všechna naše vnitřní sportoviště  – halu, tělocvičnu, zasedací místnosti a společné prostory k nim příslušící včetně sociálních zařízení (WC a sprchy).

Ke sportování lze tedy využít pouze venkovní hřiště do počtu 20 sportujících osob, ovšem bez možnosti využití sociálních zařízení.
Za dodržování těchto nařízení zodpovídají vedoucí družstev a vrcholově vedoucí oddílu, kteří jsou povinni seznámit všechny členy příslušného družstva (oddílu).

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.